ТЕПАЧКА НА КВАНТАШКИ ПАЗАР ВО СТРУМИЦА, СТРУМИЧАНЕЦ ТЕШКО ПОВРЕДЕН!

Share Button

СВР Струмица поднесе кривична пријава против З.А. (26) поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“.

На 14.09.2017 година околу 02.45 часот на кванташки пазар во Струмица, пријавениот со дрво го удрил М.Б., при што му нанел тешка телесна повреда.

уредник

Related Posts

СВР Охрид поднесе кривични пријави против лице од гостиварско и против битолчанец за тешки кражби

Коментарите се исклучени на СВР Охрид поднесе кривични пријави против лице од гостиварско и против битолчанец за тешки кражби

Притвореник во битолскиот затвор се обеси

Коментарите се исклучени на Притвореник во битолскиот затвор се обеси

Манијак се самозадоволува пред ОУ „Љубен Лапе“ во Аеродром (ФОТО)

Коментарите се исклучени на Манијак се самозадоволува пред ОУ „Љубен Лапе“ во Аеродром (ФОТО)

Create AccountLog In Your Account