Малолетно девојче од Велес исчезна во Ресен

Share Button

Вчера во 09.30 часот во Полициска станица Ресен, И.У.(36) од Велес, а со привремен престој во Ресен, пријавил дека на 17.10.2017 година околу 22,30 часот од куќата во која престојуваат исчезнала неговата 14 годишна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Напишете коментар