Уште ги има! Змија на Тумбе Кафе во Битола (фото)

Share Button

Фотографија на Jove Misevski.

фото: Јове Мишевски фб

уредник

Related Posts

Со транспаренти “И јас сум копиле”протест на новинарите пред Владата

Коментарите се исклучени на Со транспаренти “И јас сум копиле”протест на новинарите пред Владата

Бугарија се двоуми: Дали „Северна Македонија“ носи територијални претензии !?

Коментарите се исклучени на Бугарија се двоуми: Дали „Северна Македонија“ носи територијални претензии !?

Create AccountLog In Your Account