Кражба на експозитура на Стопанска банка

Share Button

Непознато лице утрово околу 11.30 часот извршило грабеж на експозитура на Стопанска банка во населба Аеродром лоцирана на улица „1613“.

Крадецот со закана со оружје од вработените украл пари од пултовите.

На лице место се полициски екипи.

уредник

Related Posts

Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Коментарите се исклучени на Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Коментарите се исклучени на Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Кривична пријава за полициски службеник– дилер на дрога

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за полициски службеник– дилер на дрога

Стар дедо натепал двајца полицајци

Коментарите се исклучени на Стар дедо натепал двајца полицајци

Create AccountLog In Your Account