Мајка оди по улица и влече дете по тротоар (Видео+18)

Share Button

Во центарот на Ливерпул била забележана многу бизарна ситуација – мајка го влечела своето дете со јаже по тротоар.


Снимката била објавена на социјалните мрежи и веднаш го привлекла вниманието на јавноста, која ја осудила мајката монструм, пишува Liverpool Echo.

Тоа што може да се види на снимката е дека детето немало никаква реакција на тоа што неговата мајка со јаже го влече по плочник. Поради тоа, некои луѓе се скептични за автентичноста на ова видео и мислат дека станува збор за кукла.

“Шетав низ градот и видов како детето падна, а мајката продолжи да го влече, иако виде дека малиот е на земја”, изјавил Џо Кејн, кој го снимил видеото.

Минувачите биле шокирани од глетката, но на мајката никој не и кажал ни збор.

уредник

Related Posts

Каква приказна се крие зад познатата песна посветена на Ѓурѓовден?

Коментарите се исклучени на Каква приказна се крие зад познатата песна посветена на Ѓурѓовден?

Поцрвене водата во езерото Козјак – Фото

Коментарите се исклучени на Поцрвене водата во езерото Козјак – Фото

Create AccountLog In Your Account