НАЈНОВО :

Излетал на патот Куманово-Св.Николе, удрил во дрво, по што починал на лице место

Share Button

Денеска околу 07:45 часот на регионалниот пат Куманово-Св.Николе Митруш К.(1962) од Св.Николе управувајќи патничко моторно возило марка „Голф“ со штипски регистерски таблички излетал од патот и удрил во дрво, по што починал на лице место. Смртта е констатирана од страна на Итна медицинска помош.- известија од МВР

уредник

Related Posts

Јовановски, Чавков, Дурловски и Бетмен остануваат во притвор

Коментарите се исклучени на Јовановски, Чавков, Дурловски и Бетмен остануваат во притвор

Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Коментарите се исклучени на Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Сопствениците може да си го земат Ќосето од Металски завод Тито

Коментарите се исклучени на Сопствениците може да си го земат Ќосето од Металски завод Тито

Телма да ја повлече одлуката за цензурирање на емисијата „КОД“побара ЗНМ

Коментарите се исклучени на Телма да ја повлече одлуката за цензурирање на емисијата „КОД“побара ЗНМ

Манијак се самозадоволува пред ОУ „Љубен Лапе“ во Аеродром (ФОТО)

Коментарите се исклучени на Манијак се самозадоволува пред ОУ „Љубен Лапе“ во Аеродром (ФОТО)

Create AccountLog In Your Account