Во анкетата на Новост.мк на тема: Кој град од наведените според вас е најубав,Битола е во водство

Share Button

На нашата анкета на тема, Кој град од наведените според вас е најубав, засега Битола е во водство. Секој од вас може да гласа, десно каде што е поставена анкетата и прашањето, со клик во полето каде што е наведено името на градот.Засега градот на Конзулите според досегашните гласови е најубав

 

 

уредник

Related Posts

Во Прилеп денеска протест против донесувањето на Законот за употреба на јазиците. Блокада на булеварот „Гоце Делчев“

Коментарите се исклучени на Во Прилеп денеска протест против донесувањето на Законот за употреба на јазиците. Блокада на булеварот „Гоце Делчев“

Собранието го врати сајтот на македонски

Коментарите се исклучени на Собранието го врати сајтот на македонски

Затворска казна за објавена фотографија на Фејсбук?

Коментарите се исклучени на Затворска казна за објавена фотографија на Фејсбук?

Еве каде во моментов има прекин во електроснабдувањето

Коментарите се исклучени на Еве каде во моментов има прекин во електроснабдувањето

Create AccountLog In Your Account