Изјава на Претседателот на НСП за подобар стандард во Полицијата, Шумска и Затворска полиција

Share Button

Фотографија на Goce Delcev.

уредник

Related Posts

Непознат сторител ги демолирал автомобилите на Шилегов и неговата сопруга

Коментарите се исклучени на Непознат сторител ги демолирал автомобилите на Шилегов и неговата сопруга

Утре завршува учебната година

Коментарите се исклучени на Утре завршува учебната година

Над 500 000 евра за патарини и бензин, пратениците играат „ново оро на стара песна“

Коментарите се исклучени на Над 500 000 евра за патарини и бензин, пратениците играат „ново оро на стара песна“

Времето денес:Сончево со температура до 21 степен

Коментарите се исклучени на Времето денес:Сончево со температура до 21 степен

Create AccountLog In Your Account