Камион се преврте на патот Струга – Кафасан

Share Button

Денес на патниот правец Струга – Кафасан, кај селото Теферич се случила незгода во која тешко моторно возило излета од патот и се преврте.

Според првичните информации во незгода е причинетата само материјална штета.

уредник

Related Posts

Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

ВМРО – ДПМНЕ: Дојде животот за братот на Градоначалничката на Битола

Коментарите се исклучени на ВМРО – ДПМНЕ: Дојде животот за братот на Градоначалничката на Битола

Create AccountLog In Your Account