НАЈНОВО :

Пожар во Археолошкиот музеј во Скопје

Share Button

Во моментов екипите на противпожарната бригада го гасат пожарот во Археолошкиот музеј во Скопје, објави „Канал 5“

На терен се неколку возила . Најверојатна причина е електричната инсталација.

уредник

Related Posts

Нападнат претседателот на ЛДП, Горан Милевски

Коментарите се исклучени на Нападнат претседателот на ЛДП, Горан Милевски

Create AccountLog In Your Account