Исчезна пензионер од Драчево

Share Button

ОД скопката полиција известуваат дека започна е потрага по шеесет и тригодишниот М.А. од скопската населба Драчево кој исчезнал вчера.

Според неговите најблиски, тој вчера околу 13 часот излегол од дома и не се вратил

уредник

Related Posts

Ова е дното на живеењето.Ова е ЖИВОТ!!!?Апел за помош!

Коментарите се исклучени на Ова е дното на живеењето.Ова е ЖИВОТ!!!?Апел за помош!

„Нова Македонија“ попладнево објави нови детали и фотографии за трагедијата на Кајмакчалан

Коментарите се исклучени на „Нова Македонија“ попладнево објави нови детали и фотографии за трагедијата на Кајмакчалан

Create AccountLog In Your Account