БЛОКИРАН ВЛЕЗОТ НА СКОПЈЕ НА КРУЖНИОТ ТЕК КАЈ ПОРТА ВЛАЕ (ФОТО)

Share Button

уредник

Related Posts

На патниот правец Крива Паланка – с. Огут (Р-2245) поради свлечиште сообраќајот е во прекин.

Коментарите се исклучени на На патниот правец Крива Паланка – с. Огут (Р-2245) поради свлечиште сообраќајот е во прекин.

Буково денес (фото)

Коментарите се исклучени на Буково денес (фото)

ДРУГАРЧИНА ОД СДСМ ОХРИД СРЕЌЕН ВИ ПРАЗНИК НА ВАС ПОЛТРОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ГРУЕВИЗМОТ

Коментарите се исклучени на ДРУГАРЧИНА ОД СДСМ ОХРИД СРЕЌЕН ВИ ПРАЗНИК НА ВАС ПОЛТРОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ГРУЕВИЗМОТ

В недела, ВМРО – ДПМНЕ цела Македонија ја повика во Битола на протестен марш

Коментарите се исклучени на В недела, ВМРО – ДПМНЕ цела Македонија ја повика во Битола на протестен марш

Во Струмица на улица…”си работат”

Коментарите се исклучени на Во Струмица на улица…”си работат”

Create AccountLog In Your Account