ВМРО ДПМНЕ Охрид се приклучува кон протестот во Скопје

Share Button

Раководството на ОК ВМРО ДПМНЕ Охрид и членови на партијата од градот, ќе се приклуат на протестот што за попладне го најави партијата во Скопје.

 

Како што информираат од ОК ВМРО ДПМНЕ, охриѓани на протестот ќе се приклулат подоцна во текот на денот.

уредник

Related Posts

Обвинителството отвора истрага за полицајката и пајакот

Коментарите се исклучени на Обвинителството отвора истрага за полицајката и пајакот

МВР:Лага е дека на граничниот премин Богородица е поставено знамето на Република Албанија

Коментарите се исклучени на МВР:Лага е дека на граничниот премин Богородица е поставено знамето на Република Албанија

Create AccountLog In Your Account