ВОНРЕДНО ОБРАЌАЊЕ НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ИВАНОВ ВО 19:15

Share Button

Претседателот на Република Македонија, д-р Ѓорге Иванов, денеска вонредно ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија во 19 и 15.

ivanov-gjorge1-640x401

уредник

Related Posts

Јоци за битолската градоначалничка и нејзиниот брат: ВМРО падна, вие многу побрзо

Коментарите се исклучени на Јоци за битолската градоначалничка и нејзиниот брат: ВМРО падна, вие многу побрзо

ВЛАДИКАТА АГАТАНГЕЛ СО ПОРАКА: Со потписот врз овој срамен договор се откажуваме од сè што е македонско

Коментарите се исклучени на ВЛАДИКАТА АГАТАНГЕЛ СО ПОРАКА: Со потписот врз овој срамен договор се откажуваме од сè што е македонско

Заев: Во ПИОМ фалат 500 милиони евра, може ќе треба да се зголеми возраста за пензионирање

Коментарите се исклучени на Заев: Во ПИОМ фалат 500 милиони евра, може ќе треба да се зголеми возраста за пензионирање

Create AccountLog In Your Account