Елена Велевска се поднови со „мече“ од 100.000 евра?

Факт е дека познатата Елена Велевска е една од најплатените и најбараните пејачки кај нас и воопшто не е случајно што таа секогаш е дотерана од глава до пети во скапи и брендирани парчиња, а нејзиниот возен парк е вреден околу 100.000 евра, пишува порталот Убавина и здравје.

Таа е вљубеник во марката „Мерцедес“, а пред неколку дена на својот профил на Инстаграм објави фотка на која позира со еден од најновите модели на овие автомобили, а неговата основна верзија изнесува преку 100.000 евра.

Дали Елена го подновила својот возен парк или пак не, не можеме со сигурност да тврдиме, но да бидеме искрени, добро и прилега едно вакво „мече“

Напишете коментар