НАЈНОВО :

К.З.(61) од Струмица кој немилосрдно измачуваше мало кутре доби кривична пријава, кучето вдомено

Share Button

К.З.(61) од Струмица кој немилосрдно измачуваше мало кутре доби кривична пријава, а кутрето нов топол дом.

Фотографиите сами зборуваат дека Лаки конечно ќе може да ужива во рацете на добри луѓе, пренесува „Струмица денес“.

уредник

Related Posts

И во Битола многу високо ниво на загаденост

Коментарите се исклучени на И во Битола многу високо ниво на загаденост

Талевска доби условна казна и обврска да го плати затаениот данок

Коментарите се исклучени на Талевска доби условна казна и обврска да го плати затаениот данок

Денесовски до Сугаревски-Не глуми Итар Пејо ,во Мариово нема шеици!

Коментарите се исклучени на Денесовски до Сугаревски-Не глуми Итар Пејо ,во Мариово нема шеици!

Просветниот инспектор на терен во училиштето во Неготино во чиј двор јавно беше тепана ученичка

Коментарите се исклучени на Просветниот инспектор на терен во училиштето во Неготино во чиј двор јавно беше тепана ученичка

Create AccountLog In Your Account