Предмалку во скопската населба во Аеродром се случи сообраќајка

Share Button

Предмалку во скопската населба во Аеродром се случи сообраќајка.

Имено три возила се судрија, и предизвикаа верижен судар.

Полицијата е на терен и ги утврдува причините за несреќата. Засега нема информции за евентуални жртви или повредени.

Повеќе детали наскоро.

 

уредник

Related Posts

Во Скопје: Мајка и ќерка претепани на улица

Коментарите се исклучени на Во Скопје: Мајка и ќерка претепани на улица

ВО БИТОЛСКО ЛОГОВАРДИ ИЗГОРЕ КУЌА, СОПСТВЕНИКОТ ГО ЗАГУБИЛ ЖИВОТОТ

Коментарите се исклучени на ВО БИТОЛСКО ЛОГОВАРДИ ИЗГОРЕ КУЌА, СОПСТВЕНИКОТ ГО ЗАГУБИЛ ЖИВОТОТ

Во Скопје пронајдено 14-годишното девојче од Македонски брод

Коментарите се исклучени на Во Скопје пронајдено 14-годишното девојче од Македонски брод

Кражба во црквата„Свети Параскева“ во с.Нижополе-битолско,непознат сторител од црквата украл 4.500 денари

Коментарите се исклучени на Кражба во црквата„Свети Параскева“ во с.Нижополе-битолско,непознат сторител од црквата украл 4.500 денари

Create AccountLog In Your Account