Трагедија вечерва во Охрид: Мртов маж најден на клупа

Share Button

Доцна вечерва мртов човек бил пронајден на клупа во паркот А.Ден Долард, познат како Холандскиот Парк во Охрид, јавува Охрид1.

Починатиот маж бил пронајден од случајни минувачи кои се нашле на местото на настанот, па веднаш повикале полиција.

Во моментов полицијата е на терен, се очекуваат детали за трагедијата.

уредник

Related Posts

Државното знаме се вее денеска на јарболот кај Спортската сала во Битола(фото)

Коментарите се исклучени на Државното знаме се вее денеска на јарболот кај Спортската сала во Битола(фото)

Јовановски, Чавков, Дурловски и Бетмен остануваат во притвор

Коментарите се исклучени на Јовановски, Чавков, Дурловски и Бетмен остануваат во притвор

Кој што сака тоа си прави? Кај фонтаната фали прскалка

Коментарите се исклучени на Кој што сака тоа си прави? Кај фонтаната фали прскалка

ВО ГЕВГЕЛИСКО УЧИЛИШТЕ ДИРЕКТОР ПЛАТАТА СИ ЈА ЗГОЛЕМИЛ САМ

Коментарите се исклучени на ВО ГЕВГЕЛИСКО УЧИЛИШТЕ ДИРЕКТОР ПЛАТАТА СИ ЈА ЗГОЛЕМИЛ САМ

Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа

Коментарите се исклучени на Во Чаир повредена една жена, машко лице пукало во неа

Create AccountLog In Your Account