И овде како се поминва ? Зиг – заг ?

Share Button

фото – Ѕид на Сообраќајниот срам

уредник

Related Posts

Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

Коментарите се исклучени на Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

Create AccountLog In Your Account