Исчезна момче од Драчево: Четири дена ни трага ни глас од него

Исчезна момче од Драчево: Четири дена ни трага ни глас од него

Share Button

Во полицијата во Драчево синоќа било пријавено исчезнато лице.

45-годишната Е.С. пријавила во полиција дека на 28. месецов од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син.

 

Полицијата информира дека се работи за 21-годишниот М.С.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на младото момче од Скопје.

уредник

Related Posts

Нападнат наставник на прослава на полуматура во Прилеп

Коментарите се исклучени на Нападнат наставник на прослава на полуматура во Прилеп

Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Коментарите се исклучени на Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Се огласи Владата по протестите за Алмир Алиу

Коментарите се исклучени на Се огласи Владата по протестите за Алмир Алиу

Create AccountLog In Your Account