Обиен автомобилот на синот на Чавков

Обиен автомобилот на синот на Чавков

Обиен автомобилот на синот на Чавков

Share Button

Во текот на вчерашниот ден, неофицијално, од непознати сторители бил обиен автомобилот на синот на Митко Чавков – пишува „Република“

Имено засега непознати сторители го искршиле и обиле автомобилот на синот на поранешниот министер за внатрешни работи Митко Чавков, кој во моментов се наоѓа во притвор поради настаните во Собрание на 27 април.

Редакцијата на Република објави и фотографија.

уредник

Related Posts

„Нова Македонија“ попладнево објави нови детали и фотографии за трагедијата на Кајмакчалан

Коментарите се исклучени на „Нова Македонија“ попладнево објави нови детали и фотографии за трагедијата на Кајмакчалан

Искршени прозорци во партиските простории на СДСМ во Гостивар

Коментарите се исклучени на Искршени прозорци во партиските простории на СДСМ во Гостивар

Битолските фонтани функционираат безпрекорно…барем засега

Коментарите се исклучени на Битолските фонтани функционираат безпрекорно…барем засега

В недела протест на градскиот плоштад во Охрид

Коментарите се исклучени на В недела протест на градскиот плоштад во Охрид

Create AccountLog In Your Account