Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Share Button

Во скопската населба Момин поток во Скопје вечерва се случила сообраќајна несреќа при што со повреди се здобило едно лице.

Во несреќата бил прегазен велосипедист, а екипите на Итната медицинска помош веднаш пристигнале на лице место.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

уредник

Related Posts

Тело во распаѓање е најдено обесено во боровата шума над средното училиште во Ресен

Коментарите се исклучени на Тело во распаѓање е најдено обесено во боровата шума над средното училиште во Ресен

Тешко повредена пратеничка на СДСМ

Коментарите се исклучени на Тешко повредена пратеничка на СДСМ

Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Коментарите се исклучени на Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Create AccountLog In Your Account