Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Сообраќајка вечерва во Скопје – прегазен велосипедист итно однесен во болница

Share Button

Во скопската населба Момин поток во Скопје вечерва се случила сообраќајна несреќа при што со повреди се здобило едно лице.

Во несреќата бил прегазен велосипедист, а екипите на Итната медицинска помош веднаш пристигнале на лице место.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

уредник

Related Posts

Возач од Битола пронајден починат на терминалот Табановце

Коментарите се исклучени на Возач од Битола пронајден починат на терминалот Табановце

Create AccountLog In Your Account