Четири дена нема трага од малолетничка од Гостивар

Четири дена нема трага од малолетничка од Гостивар

Четири дена нема трага од малолетничка од Гостивар

Share Button

Во 14 часот во Полициска станица Гостивар, 39-годишната Ѓ.С. од селото Речане, гостиварско, пријавила дека на 01 месецов околу 19 часот од непознати причини од дома во непознат правец се оддалечила нејзината ќерка.

Полицијата информира дека се работи за 17-годишната В.С.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account