НАЈНОВО :

Три дена е исчезнато младо момче од Скопје

Три дена е исчезнато младо момче од Скопје

Три дена е исчезнато младо момче од Скопје

Share Button

Во Полициското одделение Петровец вчера се јавил 53-годишниот С.С. кој пријавил дека на 04 месецов исчезнал неговиот син.

Полицијата информира дека околу 11 часот и 30 минутиод домот во непознат правец се оддалечил 19-годишниот М.С.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на младото момче.

уредник

Related Posts

Над 130 килограми марихуана пренел од Албанија во Македонија, заврши во притвор

Коментарите се исклучени на Над 130 килограми марихуана пренел од Албанија во Македонија, заврши во притвор

Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Коментарите се исклучени на Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Create AccountLog In Your Account