Исчезнаа три деца

Share Button

Три лица се пријавени како исчезнати во македонската полиција.

Во 3 часот и 30 минути по полноќ во полиција во Тетово се јавил 47-годишниот Р.К. за да пријави дека минатиот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16 годишна ќерка.

Во СВР-Куманово, 43-годишниот М.А. пријавил дека истиот ден околу 12 часот од домот во непознат правец се оддалечил неговиот 16 годишен син, пак  41-годишниот У.А. пријавил дека истиот ден околу 20 часот и 30минути, од домот во непознат правец се оддалечила неговата 15 годишна ќерка.
Се преземаат мерки за пронаоѓање на децата.

уредник

Related Posts

Кривична пријава против ексдиректорот на Агенција за вработување

Коментарите се исклучени на Кривична пријава против ексдиректорот на Агенција за вработување

Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Коментарите се исклучени на Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

Коментарите се исклучени на Абортирало 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ кое повеќепати било силувано

СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ СТРУМИЦА – ШТИП, ВО СУДИРОТ УЧЕСТВУВАЛ И „ЦИТРОЕН БЕРЛИНГО“ СО БИТОЛСКИ РЕГИСТАРСКИ ОЗНАКИ

Коментарите се исклучени на СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ СТРУМИЦА – ШТИП, ВО СУДИРОТ УЧЕСТВУВАЛ И „ЦИТРОЕН БЕРЛИНГО“ СО БИТОЛСКИ РЕГИСТАРСКИ ОЗНАКИ

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Коментарите се исклучени на Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Create AccountLog In Your Account