Скопјанка крвнички претепана од невенчаниот сопруг, и се заканувал дека ќе ја убие

Скопјанка крвнички претепана од невенчаниот сопруг, и се заканувал дека ќе ја убие

Скопјанка крвнички претепана од невенчаниот сопруг, и се заканувал дека ќе ја убие

Share Button

Л.А.(29) вчера пријавила дека пред четири дена околу 1 часот во с.Идризово-скопско во семејниот дом била физички нападната од страна на нејзиниот невенчан сопруг П.К.(29).

-Тој повеќе пати ја удирал со тупаници  во пределот на носот, лицето и стомакот, кубејќи ја за косата и  давејќи  ја во пределот на вратот и притоа заканувајќи и се дека доколку вика ќе ја убиел, информираат од полицијата.

Од физичкиот напад оштетената се здобила со видливи повреди во пределот на главата.

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Коментарите се исклучени на Со тешки повреди во болница донесено младо момче од Куманово

Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Коментарите се исклучени на Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Коментарите се исклучени на Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Коментарите се исклучени на Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Возач почина на лице место, со Мерцедес удрил во метална ограда на автопатот од Гевгелија до грчката граница

Коментарите се исклучени на Возач почина на лице место, со Мерцедес удрил во метална ограда на автопатот од Гевгелија до грчката граница

Обвинителството ги расветлува причините за смртта на Илиевски

Коментарите се исклучени на Обвинителството ги расветлува причините за смртта на Илиевски

РЕСЕНЧАНКА ПРОНАЈДЕНА МРТВА ВО ВОДИТЕ НА ЛЕВА РЕКА

Коментарите се исклучени на РЕСЕНЧАНКА ПРОНАЈДЕНА МРТВА ВО ВОДИТЕ НА ЛЕВА РЕКА

Тешко повреден прилепчанец, излетал од пат со автомобилот

Коментарите се исклучени на Тешко повреден прилепчанец, излетал од пат со автомобилот

Create AccountLog In Your Account