Валентин, сторете нешто за клубот додека е време

Валентин, сторете нешто за клубот додека е време

Валентин, сторете нешто за клубот додека е време

Share Button

trenerot na fk pelister go moli pretsedatelot na opstina bitola za pomos 😞 zalosno e ovaa so mu se desava na klubot

Фотографија на Битола/Bitola.

уредник

Related Posts

Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Коментарите се исклучени на Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

КИРАЦОВСКИ-Вратата на Рајот и вратата на пеколот се една до една,таму се оди најнапред кај Св. Петар не во Мактел и Апла.мк!

Коментарите се исклучени на КИРАЦОВСКИ-Вратата на Рајот и вратата на пеколот се една до една,таму се оди најнапред кај Св. Петар не во Мактел и Апла.мк!

Бирократија или немаштија? Отпадни води капат во креветот на болно дете

Коментарите се исклучени на Бирократија или немаштија? Отпадни води капат во креветот на болно дете

Create AccountLog In Your Account