По сообраќајната несреќа утрово нормализиран е сообраќајот на патниот правец Демир Капија-Удово

По сообраќајната несреќа утрово нормализиран е сообраќајот на патниот правец Демир Капија-Удово

Share Button

На патниот правец Демир Капија – Удово кај местото Арсова лака, сообраќајот е нормализиран за сите видови на возила во двата правци.

Сообраќајот беше во прекин од ноќеска околу четири часот поради сообраќајна несреќа.

уредник

Related Posts

Пат Маврово – Дебар низ фотографии

Коментарите се исклучени на Пат Маврово – Дебар низ фотографии

Заев: Доста граѓаните не критикуваат, време е да не пофалат

Коментарите се исклучени на Заев: Доста граѓаните не критикуваат, време е да не пофалат

Create AccountLog In Your Account