СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ДЕМИР КАПИЈА-УДОВО, СООБРАЌАЈОТ ВО ПРЕКИН ОД НОЌЕСКА

СООБРАЌАЈКА НА ПАТОТ ДЕМИР КАПИЈА-УДОВО, СООБРАЌАЈОТ ВО ПРЕКИН ОД НОЌЕСКА

Share Button

 Поради сообраќајна несреќа на патниот правец Демир Капија-Удово кај местото Арсова Лака, сообраќајот е во прекин за сите видови на возила во двата правци.

Прекинот на сообраќајот е од ноќеска околу 4 часот.

 

уредник

Related Posts

Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Коментарите се исклучени на Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Млад битолчанец починал во болница

Коментарите се исклучени на Млад битолчанец починал во болница

Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Коментарите се исклучени на Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Во автомобил во Тетово избил пожар, внатре тригодишно дете

Коментарите се исклучени на Во автомобил во Тетово избил пожар, внатре тригодишно дете

Create AccountLog In Your Account