Автомобил вечерва се запалил на магистралниот пат Охрид – Кичево на планинскиот превој Пресека

Автомобил вечерва се запалил на магистралниот пат Охрид – Кичево на планинскиот превој Пресека

Автомобил вечерва се запалил на магистралниот пат Охрид – Кичево на планинскиот превој Пресека

Share Button

Автомобил вечерва се запалил на магистралниот пат Охрид – Кичево на планинскиот превој Пресека, објави Ohridnews.

Поради опожареното возило сообраќајот на оваа делница извесен период беше во прекин, по што е нормализиран.

уредник

Related Posts

Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Коментарите се исклучени на Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Коментарите се исклучени на Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Create AccountLog In Your Account