Тамара Велеска има само 14 години но сними преубава песна ,На Божиќ…слушнете ја

Тамара Велеска има само 14 години но сними преубава песна ,На Божиќ…слушнете ја

Тамара Велеска има само 14 години но сними преубава песна ,На Божиќ…слушнете ја

Share Button

Тамара Велеска има само 14 години но од љубов кон музиката таа ја сними и својата прва песна под наслов ,На Божиќ. Ви предлагаме да ја слушнете а веруваме дека на младата Тамара и претстои блескава иднина на музичката естрада

уредник

Create AccountLog In Your Account