Протест на ВМРО ДПМНЕ Битола во знак на поддршка на уставобранителите

Протест на ВМРО ДПМНЕ Битола во знак на поддршка на уставобранителите

Протест на ВМРО ДПМНЕ Битола во знак на поддршка на уставобранителите

Share Button

Денеска како што и најавија од ВМРО – ДПМНЕ за протест, блокирана е раскрсницата кај Гроздот во Битола, протестот е за да дадат поддршка на уставобранителите.Протестот со блокада започна во 16 часот а завршува во 18 часот

Фотографија на ОК ВМРО ДПМНЕ-Битола.

Фотографија на ОК ВМРО ДПМНЕ-Битола.

уредник

Related Posts

Примателите на социјална помош и туѓа нега утре ќе добијат пари

Коментарите се исклучени на Примателите на социјална помош и туѓа нега утре ќе добијат пари

Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

Коментарите се исклучени на Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

Извлечени странски државјани изгубени кај Попова Шапка

Коментарите се исклучени на Извлечени странски државјани изгубени кај Попова Шапка

Create AccountLog In Your Account