Честитка по повод празникот Рожденство Христово Божиќ од Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски

Share Button

До: Поглаварот на Македонската Православна Црква – Охридска Архиепископија, Архиепископ Охридски и Македонски Г.Г. Стефан

Share Button

Share Button

Share Button

Од Независниот Синдикат на Полицијата подготвени за Бадник и Божик. На сите вас почитувани граѓани на Македонија ви ги честитаат Божикните празници со желба за многу здравје , и успех во 2018-та!!!

Share Button

Create AccountLog In Your Account