МВР за сообраќајката на улица „Антон Попов“ во Скопје каде што Д.С удри со возило БМВ во пешак

МВР за сообраќајката на улица „Антон Попов“ во Скопје  каде што Д.С удри со возило БМВ во пешак

МВР за сообраќајката на улица „Антон Попов“ во Скопје каде што Д.С удри со возило БМВ во пешак

Коментарите се исклучени на МВР за сообраќајката на улица „Антон Попов“ во Скопје каде што Д.С удри со возило БМВ во пешак
Share Button

На 30.01.2018 во 19.20 часот на улица „Антон Попов“ во Скопје патничко возило БМВ со скопски регистарски таблички управувано од Д.С.(54) удрило во пешакот Е.Ц.(27). Е.Ц е пренесена во ГОБ „Св. Наум Охридски“ каде и се констатирани телесни повреди, по што е пуштена дома.

уредник

Related Posts

Таксист во Битола допирал малолетно девојче по градите додека се возело во такси возилото

Коментарите се исклучени на Таксист во Битола допирал малолетно девојче по градите додека се возело во такси возилото

Подметнат пожар во ноќен клуб во Варош

Коментарите се исклучени на Подметнат пожар во ноќен клуб во Варош

Во полициска акција во Струга разбиена е криминална мрежа за дистрибуција на дрога

Коментарите се исклучени на Во полициска акција во Струга разбиена е криминална мрежа за дистрибуција на дрога

Create AccountLog In Your Account