Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Коментарите се исклучени на Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид
Share Button

Пред неколку минути во близина на домот за стари села во Топанско Поле, општина Чаир биле пријавени истрели од огнено оружје.

Полициските службеници  веднаш излегле на местото на настанот и работат на расветлување на случајот.

Во инцидентот нема повредени и не е пријавена материјална штета.

Повеќе во вестите во 19 часот. на Алсат- м

извор Алсат- м тв. мк

уредник

Related Posts

Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Коментарите се исклучени на Демонстрант приведен при вчерашниот протест пред Собранието

Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Коментарите се исклучени на Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Струшки средношколец силуван од сооученик

Коментарите се исклучени на Струшки средношколец силуван од сооученик

СВР Битола поднесе известување против битолчанец овластен проценител на имот

Коментарите се исклучени на СВР Битола поднесе известување против битолчанец овластен проценител на имот

Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Коментарите се исклучени на Две лица пријавени за исчезнати, по нив трага полицијата и семејствата

Create AccountLog In Your Account