Полицаец лишен од слобода – пијан, физички ја нападнал својата сопруга а таа паднала во бессознание

Полицаец лишен од слобода – пијан, физички ја нападнал својата сопруга а таа паднала во бессознание

Коментарите се исклучени на Полицаец лишен од слобода – пијан, физички ја нападнал својата сопруга а таа паднала во бессознание
Share Button

На 30.01.2018 година околу 20,30 часот во Куманово, во семејниот дом, В.Т. (полициски службеник) кој бил под дејство на алкохол започнал вербална расправија со неговата сопруга Н.Т.(31), а потоа и физички ја нападнал, по што истата паднала во бессознание. В.Т. е лишен од слобода, при што му бил одземен службениот пиштол, со две рамки и 30 куршуми. Веднаш е известен и Одделот за внатрешна контрола и професионални стандарди.

уредник

Related Posts

Силувачот поради кој девојчето од „25 Мај“ заврши онесвестена во болница, го признал делото

Коментарите се исклучени на Силувачот поради кој девојчето од „25 Мај“ заврши онесвестена во болница, го признал делото

Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Коментарите се исклучени на Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Create AccountLog In Your Account