Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек

Коментарите се исклучени на Пукано во скопјанец,полицијата пронајде четири чаури. Истрагата е во тек
Share Button

Денеска околу 15,15 ч. на ул. „Б.Паровиќ“ во Скопје, во близина на берберницата „Прешево“ Т. А. (околу 35 г.) бил повреден со огнено оружје, по што е пренесен во ГОБ „Св. Наум Охридски“. Полициски службеници се на лице место, каде се пронајдени четири чаури. Се преземаат мерки и активности за расчистување на случајот.- соопштуваат од МВР

 

уредник

Related Posts

Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Коментарите се исклучени на Го пронашле мртов во викендичка во битолско

Во аптека во Битола непознат сторител со закана со пиштол извршил разбојништво

Коментарите се исклучени на Во аптека во Битола непознат сторител со закана со пиштол извршил разбојништво

Брачна двојка од Кичево ги присилувала на питачење и проституирање трите деца

Коментарите се исклучени на Брачна двојка од Кичево ги присилувала на питачење и проституирање трите деца

Детали за бруталното убиство во Прилеп: 4 пати е пукано во жртвата, па била запалена

Коментарите се исклучени на Детали за бруталното убиство во Прилеп: 4 пати е пукано во жртвата, па била запалена

Исчезна штитеничка од Домот „Ранка Милановиќ“ и 19-годишно момче од Волково

Коментарите се исклучени на Исчезна штитеничка од Домот „Ранка Милановиќ“ и 19-годишно момче од Волково

Create AccountLog In Your Account