Денес Републичка УЈП низ Битола, во моментов низ Широк сокак на контрола

Денес Републичка УЈП низ Битола, во моментов низ Широк сокак на контрола

Денес Републичка УЈП низ Битола, во моментов низ Широк сокак на контрола

Коментарите се исклучени на Денес Републичка УЈП низ Битола, во моментов низ Широк сокак на контрола
Share Button

Засега се уште неофицијално но според наш извор , денеска во овој момент низ Широк сокак е Републичка УЈП на контрола. Според нашиот избор се влегува секаде за да се утврди дали се работи правилно. Повеќе детали подоцна

(фото архива )

уредник

Related Posts

Се огласи Владата по протестите за Алмир Алиу

Коментарите се исклучени на Се огласи Владата по протестите за Алмир Алиу

Се огласи министерство за култура, демантира дека вечерва ќе се отстранува споменикот „Воин на коњ“

Коментарите се исклучени на Се огласи министерство за култура, демантира дека вечерва ќе се отстранува споменикот „Воин на коњ“

Вартоломеј: Само Вселенската патријаршија е мајка црква

Коментарите се исклучени на Вартоломеј: Само Вселенската патријаршија е мајка црква

Create AccountLog In Your Account