Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција

Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција

Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција

Коментарите се исклучени на Маж повеќе пати полово нападнал 8 годишно девојче.Мајката на девојчето од Валандово пријавила во полиција
Share Button

Четириесет и едно годишна годишна жителка од Валандово вчера пријавила дека 55-годишен маж од село Пирава, во повеќе наврати во период од еден месец, извршил полови дејствија врз нејзината осумгодишна ќерка.

-И втората ќерка на пријавителката, 15- годишна малолетничка, им раскажала на родителите дека истото лице во неколку наврати се обидел истото да и го направи и на неа, но таа успеала да избега, информираат од полицијата.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

Полицијата трага по три малолетници кои побегнале од ЦСР во Штип

Коментарите се исклучени на Полицијата трага по три малолетници кои побегнале од ЦСР во Штип

Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Коментарите се исклучени на Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Create AccountLog In Your Account