Возач од Битола пронајден починат на терминалот Табановце

Возач од Битола пронајден починат на терминалот Табановце

Коментарите се исклучени на Возач од Битола пронајден починат на терминалот Табановце
Share Button

Возач од Битола со иницијали П.Ц. e пронајден починат на царинскиот терминал на Табановце, информираат од Регионалниот центар за управување со кризи.

Лицето на засега непозната возраст од вчера бил на терминалот во Куманово за да ги среди документите и обврските за камионот во кој што останал да преноќи.

извор sudstvo.mk

уредник

Related Posts

Млад битолчанец починал во болница

Коментарите се исклучени на Млад битолчанец починал во болница

24-годишна струмичанка физчки нападнала полицаец на кој му е укажана лекарска помош во Клиничка болница Битола

Коментарите се исклучени на 24-годишна струмичанка физчки нападнала полицаец на кој му е укажана лекарска помош во Клиничка болница Битола

Полициска акција во угостителски објекти во Гостиварско, има и приведени

Коментарите се исклучени на Полициска акција во угостителски објекти во Гостиварско, има и приведени

Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Коментарите се исклучени на Полицаец заврши во притвор, дома му нашле марихуана

Исчезна девојче од Кичево

Коментарите се исклучени на Исчезна девојче од Кичево

Create AccountLog In Your Account