Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал

Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал

Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал

Коментарите се исклучени на Прегазил пешак и избегал, од Алфа тимовите е пронајден и приведен, пешакот починал
Share Button

На 24.02.2018 год.во 14.40 на бул.”Јане Сандански “во близина на ТЦ Капитол возач на патничко моторно возило марка Пежо со скопски регистарски ознаки удрил во пешак и истиот напуштил лице место . Пешакот А.Н(66) од Скопје веднаш со возило на Брза Помош е префлен во Ургентен Центар каде е констатирана смрт. Кратко по незгодата возачот на Пежото А.Р (28)од Скопје од страна на Алфа тимовите е пронајден и приведен во ПС Гази Баба, а пронајдено е и возилото . Запознаен ЈО, увидот е во тек.- известуваат од МВР

уредник

Related Posts

Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Коментарите се исклучени на Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Коментарите се исклучени на Прилеп: Интернет пријателство завршило со тупаници на првата средба оти девојката не сакала секс !

Пронајдено тело во распаѓање во кичевско – починатиот идентификуван како 27-годишно момче

Коментарите се исклучени на Пронајдено тело во распаѓање во кичевско – починатиот идентификуван како 27-годишно момче

Притвор за лицето што ја терало штитеничката од „25 Мај“ да дава сексуални услуги за пари

Коментарите се исклучени на Притвор за лицето што ја терало штитеничката од „25 Мај“ да дава сексуални услуги за пари

Кривична пријава против ексдиректорот на Агенција за вработување

Коментарите се исклучени на Кривична пријава против ексдиректорот на Агенција за вработување

Create AccountLog In Your Account