Блокада на патот Градско – Прилеп поради протест

Блокада на патот Градско – Прилеп поради протест

Коментарите се исклучени на Блокада на патот Градско – Прилеп поради протест
Share Button

Поради јавен собир на патниот правец Градско – Прилеп кај планинскиот превој Плетвар сообраќајот е во прекин.

АМСМ информира дека сообраќајот е во прекин од 12 до 14 часот.

уредник

Related Posts

Таравари до Заев: Ахмети го спрема твојот политички погреб, не те сакаат ниту Македонците, ниту Албанците

Коментарите се исклучени на Таравари до Заев: Ахмети го спрема твојот политички погреб, не те сакаат ниту Македонците, ниту Албанците

ЕВЕ КАКОВ Е СЕГА БЕЗИСТЕНОТ ВО СРЦЕТО НА БИТОЛА, КАКО КОЧИНА! (ФОТО)

Коментарите се исклучени на ЕВЕ КАКОВ Е СЕГА БЕЗИСТЕНОТ ВО СРЦЕТО НА БИТОЛА, КАКО КОЧИНА! (ФОТО)

Create AccountLog In Your Account