Прободено е 16-годишно момче на автобуска станица во Центар

Прободено е 16-годишно момче на автобуска станица во Центар

Коментарите се исклучени на Прободено е 16-годишно момче на автобуска станица во Центар
Share Button

Денеска ученик кој има само 16 години е преободен со нож

Според првичните информации момче било прободено со нож и веднаш пренесено во болница во центатот на Скопје. А немилиот настан се случил на  автобуска станица во Центар. . За среќа не е во животна опасност.

На инцидентот му претходела вербална расправија со неколку повозрасни момчиња. На враќање од средното угостителско училиште, конфликтот започнал во автобусот со број 57, продолжил надвор, на автобуската станица, при што еден од повозрасните го прободел момчето

уредник

Related Posts

Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Виничанец се обидел да силува 16-годишно девојче

Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Коментарите се исклучени на Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Коментарите се исклучени на ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛА: Мајка и син загинаа во пожар

Битолчанец ја пријавил ќерката за исчезната , ја пронашол но се сомнева дека врз неа било извршено полово дејствие

Коментарите се исклучени на Битолчанец ја пријавил ќерката за исчезната , ја пронашол но се сомнева дека врз неа било извршено полово дејствие

Нападнат наставник на прослава на полуматура во Прилеп

Коментарите се исклучени на Нападнат наставник на прослава на полуматура во Прилеп

Create AccountLog In Your Account