НАЈНОВО :

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“
Share Button

Полициски службеници вечерва после полноќ околу 01.00 часот најдоа 12-годишно дете штитеник од „25-ти Мај“ на улицата „Благоја Стефковски“ во Маџари. Детето се водело како исчезнато.

Детето било предадено на полициски службеници од Одделението за малолетничка деликвенција Чаир за понатамошна постапка.

уредник

Related Posts

Тешка сообраќајка на патниот правец А3 Битола-Прилеп, едно лице починало на лице место

Коментарите се исклучени на Тешка сообраќајка на патниот правец А3 Битола-Прилеп, едно лице починало на лице место

Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Коментарите се исклучени на Планинар починал откако на патот помеѓу с.Лавци и планинарскиот дом Неолица се лизнал и удрил со главата во камен

Инспектор со фалсификат напредувал во МВР, а станал и доцент

Коментарите се исклучени на Инспектор со фалсификат напредувал во МВР, а станал и доцент

Create AccountLog In Your Account