Утре протест: „Сите копилиња напладне пред Влада!“

Утре протест: „Сите копилиња напладне пред Влада!“

Коментарите се исклучени на Утре протест: „Сите копилиња напладне пред Влада!“
Share Button

МИЦКОСКИ СО ПОНУДА ДО ЗАЕВ

Коментарите се исклучени на МИЦКОСКИ СО ПОНУДА ДО ЗАЕВ
Share Button

Мицкоски: Ако Заев е уценуван за Законот за јазици, спремни сме да ја поддржиме Владата само за да не се изгласа неуставниот закон

Затворската полиција денеска со протестен марш за подобри права

Коментарите се исклучени на Затворската полиција денеска со протестен марш за подобри права
Share Button

Протестен марш, денеска се одржа во Скопје од страна на затворската полиција и администрација.Маршот беше во организација на Независниот синдикат на полицијата а барањата беа следни: -подобрување на правата на затворската полиција и администрација во затворите зголемување на вредноста на бодот нови вработувања .

Create AccountLog In Your Account