Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Коментарите се исклучени на Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион
Share Button

Тешка сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,кај местото викано Тополчани, автомобил и шлепер завршија во ендек.

Имено според очевидци за „Прес24“  тврдат, дека се работи за сообраќајка помеѓу  автомобил и тешко товарно возило , кои излетале од патот од засега непознати причини.

Засега нема информации за евентуално повредени лица, но полицијата е на терен и врши увид.

извор и фотоhttp://press24.mk

уредник

Related Posts

Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Коментарите се исклучени на Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Коментарите се исклучени на Хорор во Кичево: Старец сексуално злоупотребувал 14 годишно дете во јавност

Пред да се запише на факултет положил пет испити

Коментарите се исклучени на Пред да се запише на факултет положил пет испити

Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Коментарите се исклучени на Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Коментарите се исклучени на Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Пукање во Арачиново, двајца полицајци повредени, полицијата во потера по двајца опасни криминалци

Коментарите се исклучени на Пукање во Арачиново, двајца полицајци повредени, полицијата во потера по двајца опасни криминалци

МВР со детали за сообраќајката која се случи на патот Битола-Прилеп

Коментарите се исклучени на МВР со детали за сообраќајката која се случи на патот Битола-Прилеп

Create AccountLog In Your Account