Се трага по исчезнат 36-годишен маж

Се трага по исчезнат 36-годишен маж

Се трага по исчезнат 36-годишен маж

Коментарите се исклучени на Се трага по исчезнат 36-годишен маж
Share Button

Вчера во 17 часот во Полициска станица Кисела Вода, И.Б.(33) од Берового пријавил исчезнувањето на неговиот брат.

И.Б. пријавил дека од 14 часот на 12 март, од станот во кој престојуваат во Скопје во непознат правец се оддалечил неговиот брат  Љ.Б.(36).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

уредник

Related Posts

Две момчиња избодени во Скопје, приведени двајца напаѓачи од Сарај

Коментарите се исклучени на Две момчиња избодени во Скопје, приведени двајца напаѓачи од Сарај

Исчезна штитеничка од Домот „Ранка Милановиќ“ и 19-годишно момче од Волково

Коментарите се исклучени на Исчезна штитеничка од Домот „Ранка Милановиќ“ и 19-годишно момче од Волково

Тетовец се заканувал со пиштол бидејќи не му дале невеста

Коментарите се исклучени на Тетовец се заканувал со пиштол бидејќи не му дале невеста

Инспектор со фалсификат напредувал во МВР, а станал и доцент

Коментарите се исклучени на Инспектор со фалсификат напредувал во МВР, а станал и доцент

Во тегли за ајвар скопјанец криел марихуана

Коментарите се исклучени на Во тегли за ајвар скопјанец криел марихуана

Во Неготино пронајдени и одземени се 1,5 килограми наркотична дрога марихуана,20 таблети екстази, 36 шишиња метадон, како и околу 10 грама кокаин , околу 110 грама хероин

Коментарите се исклучени на Во Неготино пронајдени и одземени се 1,5 килограми наркотична дрога марихуана,20 таблети екстази, 36 шишиња метадон, како и околу 10 грама кокаин , околу 110 грама хероин

Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Коментарите се исклучени на Скопјани тепале дете и го фрлиле преку ограда

Приведен сопственик на локал и девет танчерки

Коментарите се исклучени на Приведен сопственик на локал и девет танчерки

Create AccountLog In Your Account