Тепачка во подрумот на Владата

Тепачка во подрумот на Владата

Тепачка во подрумот на Владата

Коментарите се исклучени на Тепачка во подрумот на Владата
Share Button

Две лица вчера физички пресметале во подрумските простории на Владата на Република Македонија.

-Околу 11.00 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека во подрумските простории на Влада на Република Македонија, во пералните, М.Д. (34) и А.Н.(40), вработени во пералната односно во СОЗР, по меѓусебна вербална расправија физички се пресметале, информираат од МВР.

Од полицијата додаваат дека се работи на расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Коментарите се исклучени на Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Запален автомобил на пратеничка од СДСМ, полицијата цела ноќ дежурала пред домови на пратеници

Коментарите се исклучени на Запален автомобил на пратеничка од СДСМ, полицијата цела ноќ дежурала пред домови на пратеници

Откриени сторителите на кражби во цркви во Тетово

Коментарите се исклучени на Откриени сторителите на кражби во цркви во Тетово

Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Коментарите се исклучени на Лажно се претставувал дека е инспектор а бил пензионер од Гостивар

Александар бил жив кога го пронашле, сакале да го извлечат со јаже, но се откачил и повторно паднал

Коментарите се исклучени на Александар бил жив кога го пронашле, сакале да го извлечат со јаже, но се откачил и повторно паднал

Create AccountLog In Your Account