Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга

Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга

Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга

Коментарите се исклучени на Битолчанец во полиција пријавил дека исчезнала неговата сопруга
Share Button

Вчера во СВР Битола, битолчанец пријавил дека исчезнала неговата 23- годишна сопруга

Во текот на вчерашниот ден во 14 часот и 30 минути во Секторот за внатрешни работи Битола, 33-годишниот М.С пријавил дека на 20.03.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга 23-годишната Е.С.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

уредник

Related Posts

Бомба експлодираше на тераса на скопјанец

Коментарите се исклучени на Бомба експлодираше на тераса на скопјанец

Полициска акција во угостителски објекти во Гостиварско, има и приведени

Коментарите се исклучени на Полициска акција во угостителски објекти во Гостиварско, има и приведени

Пред да се запише на факултет положил пет испити

Коментарите се исклучени на Пред да се запише на факултет положил пет испити

Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Коментарите се исклучени на Три лица приведени вчера на „Партизанска“во Битола: Пијани се тепале, па ги нападнале и полицајците

Во Теарце ограбена црквата „Свети Димитрија“

Коментарите се исклучени на Во Теарце ограбена црквата „Свети Димитрија“

Create AccountLog In Your Account