Забрана за сообраќај на тешки товарни возила има на планинските премини Ѓавато, Буково и Стража

Забрана за сообраќај на тешки товарни возила има на планинските премини Ѓавато, Буково и Стража

Забрана за сообраќај на тешки товарни возила има на планинските премини Ѓавато, Буково и Стража

Коментарите се исклучени на Забрана за сообраќај на тешки товарни возила има на планинските премини Ѓавато, Буково и Стража
Share Button

Забрана за сообраќај на тешки товарни возила има на планинските премини Ѓавато, Буково и Стража, на патниот правец Македонски Брод – Прилеп преку планинскиот премин Барбарос, на патниот правец Кичево – Охрид преку планинскиот премин Пресека и на патниот правец крак Маврово – Дебар.

уредник

Related Posts

Митрополитот Агатангел ќе ги предводи утрешните протести за одбрана на името, државата и идентитетот

Коментарите се исклучени на Митрополитот Агатангел ќе ги предводи утрешните протести за одбрана на името, државата и идентитетот

Во Прилеп денеска протест против донесувањето на Законот за употреба на јазиците. Блокада на булеварот „Гоце Делчев“

Коментарите се исклучени на Во Прилеп денеска протест против донесувањето на Законот за употреба на јазиците. Блокада на булеварот „Гоце Делчев“

Селмани: Објавите на Мактел не заслужуваат никаков коментар од новинарско здружение затоа што немаат никаква врска со новинарство

Коментарите се исклучени на Селмани: Објавите на Мактел не заслужуваат никаков коментар од новинарско здружение затоа што немаат никаква врска со новинарство

Create AccountLog In Your Account